22 czerwca klasa 2b wybrała się na piknik do Parku Chrobrego. Mimo strasznych prognoz w większości czasu towarzyszyło nam piękne słoneczko🌞 Zaczęliśmy od wspólnej zabawy i smakołyków🌈🍬🍪 Następnie poszliśmy szaleć na plac zabaw,a na zakończenie zjedliśmy pyszne lody🍦 To był bardzo udany dzień!🥰

mgr Natalia Drapa