Z okazji zbliżającego się zakończenia roku przedszkolnego dzieci z grup „Żabki” i „Misie” uczestniczyły we wspólnej wycieczce do Gospodarstwa „Wiejska Przygoda” do Stanicy. Podczas pobytu przedszkolaki brały udział w warsztatach lepienia z gliny, uczestniczyły w przejażdżce traktorem oraz wyruszyły na poszukiwania Czerwonego Kapturka w lesie. Dużą atrakcją był również bezpośredni kontakt ze zwierzętami – dzieci miały możliwość głaskania i karmienia m.in. kóz, lam, osłów i króliczków. Wycieczka dostarczyła dzieciom wielu radosnych i niezapomnianych przeżyć.
mgr Katarzyna Płonka
