19 czerwca 2026 roku klasa 4b wybrała się na wyjątkową, przedwakacyjną wycieczkę do Mariny Gliwice. Rejs, w który wyruszyliśmy, to była nie tylko niezwykła przygoda, ale też fascynująca lekcja w terenie! Mieliśmy okazję zobaczyć, jak działa śluza wodna oraz jak kontrolowany jest poziom wody. Wspólnie spędzony czas na pokładzie, piękna pogoda  i mnóstwo pozytywnych wrażeń sprawiły, że ten dzień zapamiętamy na długo.

dr Emilia Wilk – Krzyżowska