W ramach podziękowania za aktywną działalność w Samorządzie Uczniowskim oraz Szkolnym Kole Wolontariatu uczniowie uczestniczyli w wyjściu do kina na film „Drzewo Magii”. Seans dostarczył wielu pozytywnych emocji i wzbudził zainteresowanie widzów ciekawą fabułą oraz wartościowym przesłaniem.
Wyjście było okazją do integracji uczniów, wspólnego spędzenia czasu oraz odpoczynku od codziennych obowiązków szkolnych.
Dziękujemy wszystkim uczniom za współpracę, zaangażowanie i aktywny udział w działaniach Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu w roku szkolnym 2025/2026. Liczymy na równie owocną współpracę, nowe pomysły i dalszą aktywność w nadchodzącym roku szkolnym.

Opiekunowie Samorządu Uczniowskiego oraz Szkolnego Koła Wolontariatu