16.06.2026r. klasa 4a wraz z p.Izą i p.Alą pojechała pociągiem na wycieczkę do Katowic. Po przyjeździe rozpoczęliśmy spacer przy Spodku. Przeszliśmy także przez centrum miasta i Rynek, podziwiając ciekawe budynki i miejskie atrakcje.
Następnie udaliśmy się do Pixel XL, gdzie czekało na nas wiele interaktywnych gier i zabaw. Wszyscy świetnie się bawili i spędzili czas w miłej atmosferze. Wycieczka była bardzo udana i wróciliśmy do domu zadowoleni oraz pełni wrażeń.
mgr Izabella Jureczko
