19 czerwca klasa 5 spędziła nockę w szkole. Na początku były wspólne gry planszowe, karty, szachy.Potem poczęstunek w postaci pizzy.Następnie gra w podchody – szukanie skarbów. Świetnie to zorganizowały dwie Piratki z klasy 8 – Zuzia i Martyna. W dalszej części odbyły się rozgrywki sportowe na sali gimnastycznej, a na koniec zabawa w chowanego i pora do spania.Czas nam szybko minął ,pobudka o 6.30 i powrót do domu.Ten wspólnie spędzony czas zostanie nam długo w pamięci.

mgr Katarzyna Ogaza