Zosia Bartoszek z klasy 2a, otrzymała w konkursie nagrodę II stopnia i została uhonorowana przez organizatorów konkursu nagrodą książkową, dyplomem i kartą podarunkową do sklepu Empik.
Zosia zdobyła 5 miejsce w powiecie i 12 w regionie katowickim, w którym to do konkursu w tej kategorii zgłosiło się 3745 uczniów.
Oskar Żelazo z klasy 4b, otrzymał nagrodę III stopnia – wyróżnienie, nagrodę książkową i dyplom od organizatorów konkursu.
Oskar zdobył 16 miejsce w powiecie i 33 w regionie, a w tej kategorii w naszym regionie do konkursu zgłosiło się 7324 uczniów.
Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali w ramach podziękowania dyplomy za uczestnictwo i słodki poczęstunek, zaś Anna Knabel uczennica klasy 8 za coroczny udział w konkursie i uzyskiwanie wysokich wyników, otrzymała również nagrodę rzeczową.
Gratulacje dla wszystkich „Kangurów” i zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu.
mgr inż. Urszula Skubacz
