Dobiegł końca rok szkolny … 2021/2022

Zgromadzeni na sali gimnastycznej uroczyście zakończyliśmy ten etap nauki i pracy.

W części oficjalnej odśpiewaliśmy hymn, Pan Dyrektor wraz z nauczycielami wręczyli świadectwa z wyróżnieniem, nagrody, statuetki i listy gratulacyjne dla rodziców.

Złożono podziękowania zaproszonej Radzie Rodziców i gościom – Panu Marcinowi Grabcowi – Przewodniczącemu Rady Dzielnicy i Panu Marcinowi Kiełpińskiemu – Radnemu Rady Miasta, którzy wspólnie z Panem Dyrektorem wręczali Dyplomy i nagrody laureatom Plebiscytu na NAJLEPSZEGO SPORTOWCA 2021/2022.

Obaj Panowie za świetną współpracę i wspieranie naszej szkoły otrzymali pamiątkowe odznaki i dyplomy PRZYJACIELA SZKOŁY 🙂

Pożegnano także absolwentów, którzy musieli złożyć przyrzeczenie, że będą godnie reprezentować naszą szkołę w szkołach ponadpodstawowych. Życzyliśmy uczniom klasy 8 powodzenia na nowej drodze życia i wielu sukcesów 🙂

Tytuł  NAJLEPSZEGO ABSOLWENTA roku 2021/2022 zdobyła Klaudia Drążczak

a NAJLEPSZEGO SPORTOWCAMarcel Brandys.

W części artystycznej było muzycznie, wesoło i tanecznie 🙂

Wszystkim gratulujemy i życzymy powodzenia ! 🙂

-list Ministra Edukacji i Nauki