15 czerwca 2022 r. w naszej szkole odbył się Dzień Sportu.

Celem tej imprezy było pogłębianie świadomego udziału w różnych formach aktywności sportowo-rekreacyjnej, współzawodnictwo sportowe , kształtowanie nawyku rywalizacji „fair play” oraz kulturalne kibicowanie.

Na początku w konkurencjach sportowych brali uczniowie klas młodszych .

Rozpoczęliśmy od uroczystego rozpoczęcia , wspólnej rozgrzewki. Następnie przystąpiliśmy do sportowej rywalizacji. Dzieci z klasy I-II pokonywały tor przeszkód i grały w Rzucankę Siatkarską. Natomiast uczniowie klas 3 i 4 grali mecz piłki nożnej, rozgrywki w Dwa ognie a na zakończenie mecz w ringo.  Uczniowie klas 5-8 rozgrywali mecz piłki nożnej , piłki ręcznej i turniej ringo. Wszyscy uczniowie  aktywnie brali  udział w  rywalizacjach sportowych a na zakończenie uczestnicy  otrzymali  nagrody.

Katarzyna Ogaza, Anna Szaradowska, Rafał Dulęba