Serdecznie zapraszamy do udziału w międzyszkolnym konkursie „Christmas decoration 2023”

1. Konkurs skierowany jest do uczniów klas IV-VIII szkół podstawowych.
  2. Konkurs polega na wykonaniu świątecznej dekoracji przedstawiającej dowolny symbol kraju anglojęzycznego (flaga, charakterystyczny budynek, znana postać itp.)
  3. Praca może być wykonana w dowolnej formie (mile widziane prace przestrzenne), o dowolnych wymiarach i w dowolnej technice.
  4. Prace należy wykonać indywidualnie.
  5. Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami własnymi, nigdzie wcześniej niepublikowanymi i nie przedstawianymi na innych konkursach.
  6. Ocenie podlegać będzie:

– staranność wykonania pracy
– kreatywność, pomysłowość i oryginalność
– poprawny dobór symbolu kraju anglojęzycznego

1. Do pracy należy dołączyć następujące dane:

– Imię i nazwisko autora pracy,
– klasę, do której uczęszcza autor
– dokładny adres szkoły,
– e-mail szkoły,
– telefon do szkoły,
– imię i nazwisko opiekuna,
– zgodę na publikację nazwisk oraz prac laureatów na stronie internetowej Szkoły Podstawowej nr 11 w Gliwicach oraz profilu szkoły na Facebooku.

1. Prace odpowiednio zabezpieczone przed zniszczeniem należy dostarczyć lub wysłać na adres:

Szkoła Podstawowa nr 11 im. Hugona Kołłątaja w Gliwicach  ul. Pocztowa 31, 44 – 100 Gliwice

9. Każda szkoła może przesłać na konkurs maksymalnie 5 prac, w terminie do 20 grudnia 2023.

10. O wynikach konkursu szkoły zostaną poinformowane mailowo lub telefonicznie w styczniu 2023.

11. Organizatorzy konkursu zastrzegają sobie prawo do zatrzymania prac konkursowych.

Zwycięskie prace zostaną zaprezentowane na stronie internetowej oraz profilu na facebooku

organizatora.

12. Uczestnicy konkursu zgłaszając swoje prace, wyrażają zgodę na udział w konkursie oraz akceptację jego regulaminu. Zgłoszenie uczestnika jest równoznaczne z przyjęciem warunków regulaminu oraz zgodą na przetwarzanie danych osobowych uczestnika konkursu, dla potrzeb promocyjnych (zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. Nr 133 poz. 833 z póź. zm.).

13. Zwycięzcy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody rzeczowe.

– regulamin, zgody i klauzula

Organizatorzy:

Alicja Cielesta (e-mail: a.cielesta@sp11.gliwice.pl )

Aneta Rybowicz (e-mail: a.rybowicz@sp11.gliwice.pl )

Życzymy powodzenia!